آمار و ارقام چه می‎گوید؛
17:06 1397/03/30

یادداشت | "گرانی" عامل افزایش آسیب‌های اجتماعی در ایران

افرادی که به لحاظ اجتماعی و اقتصادی در سطح پایینی هستند و با مشکلات مالی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند، تقریباً دو برابر ونیم بیش از طبقات مرفه‌تر ممکن است به اختلالات روانی دچار شوند.

تولید محتوای رسانه ای و پژوهشی؛
10:54 1397/03/19

۱۳۲ محور پیشنهادی در سال حمایت از کالای ایرانی

وظیفه مهمی بر دوش رسانه‌ها و نهادهای پژوهشی هر کشور در جهت حمایت از کالای داخلی قرار دارد، رسانه ها می‌توانند با روشنگری و نشان دادن اهداف روشن پیش‌روی جامعه در استقلال اقتصادی و خودکفایی سهم تأثیرگذاری داشته باشند.

عضو هیأت علمی موسسه امام خمینی تبیین کرد؛
23:48 1397/02/25

باورهای فرهنگیِ "مصرف کنندگان کالا" در دستان رسانه‌ها

شرف الدین معتقد است، یک نظام تبلیغی موفق در عرصه کالاها و خدمات باید به نیازها، سلایق، ترجیحات، انگاره ها، قدرت خرید، گزینه های در دسترس و شرایط محیطی مصرف کننده و مشتری توجه کند.

پژوهشگر اقتصاد اسلامی مطرح کرد؛
19:29 1397/02/24

بروکراسی های تحمیلی دولت حذف شود | رفتارشناسی اقتصادی حلقه مفقوده تولید کار و کالا

حجت الاسلام هادوی‌نیا ضمن بررسی رفتار شناسی اقتصادی از دیدگاه قرآن کریم و همچنین دلالت های دینی حمایت از کالای ایرانی ضرورت حذف بروکراسی های تحمیلی از سوی دولت بر تولید کننده ها تأکید کرد.

لاله افتخاری:
19:24 1397/01/26

ارتقای کیفیت محصولات راه جلب اعتماد مردم/ تولیدات رقابت‌پذیر حمایت شوند

نماینده سابق مجلس برخی از مؤلفه‌های ضروری برای رونق بازار داخلی را برشمرد و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی از سوی تولیدکننده‌ها را مهمترین مؤلفه برای برگرداندن اعتماد مردم نسبت به محصولات داخلی توصیف کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دیرباز:
23:30 1396/12/20

حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو عمل به اقتصاد مقاومتی است

نماینده خبرگان با ابراز گلایه از این که تعریف درستی از اقتصاد مقاومتی از سوی دولتمردان انجام نشده است، گفت: متأسفانه برخی از دولتمردان گاهی اوقات مصادیق اقتصاد ریاضتی را جزء مصادیق اقتصاد مقاومتی معرفی می‌کنند.

نماینده خبرگان رهبری:
22:43 1396/12/20

نگاه به خارج مانع اقدام قابل توجه دولت برای بهبود وضعیت معیشت شده است

حجت‌الاسلام و‌المسلمین دیرباز گفت: اگر مجموع فعالیت‌های دولت را در نظر بگیریم، به نظر می‌رسد دولت فرصت‌های تحقق شعار سال را به راحتی از دست داده است و جامعه را به سمتی سوق داده است که وضعیت مطلوبی را دارا نباشد.

معاون اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی صبح قریب:
20:11 1396/10/25

عدم توجه مسؤولان به مطالبات رهبری به مردم آسیب می رساند

حجت الاسلام پیریائی با تأکید بر ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی، گفت: در هر برهه‌ای که مسؤولان اهتمام کافی بر اجرای فرامین و مطالبات رهبر معظم انقلاب نداشته‌ا‌ند، آسیب آن را در نهایت مردم چشیده‌اند.

رییس مجمع نمایندگان طلاب مطرح کرد؛
09:30 1396/10/25

انتقاد از عدم تحقق وعده‌ دولت برای گشایش اقتصادی کشور

حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌نژاد با تأکید بر این که مسؤولان اجرایی کشور با وعده گشایش اقتصادی در انتخابات از مردم رأی گرفته‌اند، از عدم اجرای این وعده ها از سوی دولت ابراز تأسف کرد.