استان ها / آذربایجان غربی
سردار نقدی در ارومیه:
11:51 1397/07/17

رهبری به احترام رییس‌جمهور منتخب مردم اجازه مذاکره با آمریکا را دادند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب با وجودی که می دانست مذاکره با آمریکا بی نتیجه است اما به خاطر احترام به رای رییس جمهور چنین اجازه ای داد چون رییس جمهور منتخب ملت بود.

مدیرکل حج و زیارت آذربایجان‌غربی:
11:21 1397/07/15

ویزای اربعین حسینی از فردا برای زائران صادر می‌شود

مدیرکل حج و زیارت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه از فردا ویزای اربعین حسینی برای متقاضیان صادر می شود گفت: علت اصلی توقف ویزای اربعین حسینی این بود که بانک مرکزی خواستار ارائه حواله ارزی بوده اما عراق خواهان دلار بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس:
11:19 1397/07/15

مردم نگران موج جدید تحریم‌ها نباشند

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۳ آبان ماه تحریم هایی علیه ایران آغاز خواهند شد اما مردم نگران نباشند چرا که به اندازه کافی دلار و ریال وجود داشته و به خوبی این وضعیت را کنترل خواهیم کرد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
10:59 1397/07/14

عزت و عظمت نیرو‌های مسلح در طول تاریخ بی نظیر است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی گفت: در طول تاریخ همواره عزت، اقتدار و عظمت نیروهای مسلح بی بدیل و مثال زدنی بوده و باعث افتخار است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
13:01 1397/07/12

توطئه‌های دشمنان با رهبری مقتدرانه رهبر انقلاب ناکام ماند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نمایش ۴۰ هزار نفری بسیجیان آذربایجان‌غربی گفت: امروز باید با همکاری یکدیگر کشور را به منطقه نمونه اقتصادی، پیشرفته و مقتدر تبدیل کنیم تا این تیر دشمنان و معاندان نیز به سنگ بخورد.

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری:
12:13 1397/06/07

مجلس خبرگان رهبری بسیار فعال‌تر و پویاتر شده است

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری با ابراز خرسندی از اینکه مجلس خبرگان رهبری بسیار فعال تر و پویاتر شده است، گفت: چون نسبت به مسائل و آینده کشور و آینده انقلاب و هر آنچه به عنوان تقویت رهبری است، در آن گفته می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی:
10:51 1397/05/30

کشفیات کالای قاچاق در کشور افزایش یافت/ امنیت پایدار در مرزهای آذربایجان‌غربی حاکم است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: هم اکنون شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق و رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان بوده و بی‌شک هر اندازه ورود کالای قاچاق به کشور بیشتر شود، سبب ضربه به واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها می‌شود.

یادداشت