استان ها / اردبیل
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
11:40 1397/07/24

‌چهره‌های برتر و فاخر قرآنی استان اردبیل تکریم می‌شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزاری جشنواره قرآنی، مراسم تکریم از چهره‌های برتر و فاخر قرآنی و تشکیل کاروان‌های قرآن ‌‌را از اهم برنامه‌های پیشنهادی شورای کمیته قرآنی دهه فجر اردبیل عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی:
11:35 1397/06/18

تربیت محور بودن مهمترین شاخصه نظام آموزشی حوزه علمیه است

مدیر حوزه علمیه اردبیل با اشاره به اینکه نظام آموزشی حوزه های علمیه با وجود برخی از مشکلات و معایب همچنان بر سایر نظام های آموزشی ارجیحت داشته و از کیفیت علمی بیشتری برخوردار است، گفت: تربیت محور بودن مهمترین شاخصه نظام آموزشی حوزه های علمیه است.

مدیر حوزه‌های علمیه:
22:14 1397/06/04

به دنبال توسعه کیفی حوزه های علمیه هستیم

آیت الله اعرافی گفت: قول می‌دهیم تمام توان خود را بگذاریم و از همه بسترها استفاده کنیم تا پاسخگوی نیاز مردم باشیم، در این مدت پس از توسعه کمی حالا دیگر به دنبال توسعه کیفی هرچه در مدارس علمیه کشور خواهیم بود.

امام جمعه اردبیل:
11:06 1397/06/04

راهپیمایی اربعین به اعتراض جهانی علیه استکبار تبدیل شود

امام جمعه اردبیل گفت: راهپیمایی بزرگ اردبیل یک ظرفیت بزرگ برای اعتراض به استکبار جهانی و ظالمان بوده که باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که این رویداد عظیم به راهپیمایی اعتراض جهانی تبدیل شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل:
11:09 1397/05/30

واهمه دشمنان از رشد مکتب عاشورا مشهود است

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: استکبار بیشتر از هرچیزی از رشد مفاهیم والای اخلاقی مکتب امام حسین (ع) واهمه دارد و این شدت از هجمه‌ها توسط اتاق فکر غربیان و سرمایه‌گذاری هنگفت وهابی‌ها صورت می‌گیرد.

امام جمعه اردبیل:
12:15 1397/05/29

توسعه فضا و تجهیزات درمانی یکی از اولویت های استان اردبیل است

امام جمعه اردبیل با اشاره به مراجعه اتباع آذری و نیز از برخی استان‌های همجوار برای مقاصد درمانی به استان اردبیل، گفت: با توجه به این امر نیازمند توسعه و گسترش فضا و تجهیزات بیمارستانی و درمانی در سطح استان اردبیل هستیم.

یادداشت