استان ها / البرز
آیت‌الله حسینی همدانی در اجتماع هیأت‌های دانشجویی استان البرز:
11:18 1397/07/26

سوء مدیریت‌ها عزت جامعه را از بین می‌برد

امام‌جمعه کرج با تأکید بر این که سوء مدیریت‌ها عزت جامعه را از بین می‌برد، گفت: امروز دشمن با فشار تبلیغاتی و جنگ رسانه‌ای به دنبال تغییر باورها و در پی آن تغییر رفتار و حاکمیت است.

آیت‌الله حسینی همدانی:
13:14 1397/07/24

تقویت باورهای دینی از ابتلای انسان به گمراهی جلوگیری می‌کند

امام‌جمعه کرج در جمع بهاییان مسلمان شده توحید را ازجمله مسائل مهم در دین اسلام برشمرد و گفت: تقویت مبانی دینی موردتوجه قرار گیرد و به‌ وسیله مطالعه و پرسش از کارشناسان مذهبی پایه‌های دینی و ایمانی خود را محکم کنید.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی:
12:18 1397/07/18

منافع همگانی اگر در مصرف آب لحاظ نشود می‌تواند به فاجعه منجر شود

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر در مصرف آب تنها به مصرف انفرادی توجه شود و منافع همگانی لحاظ نشود می‌تواند به فاجعه و تراژدی مشترک در سطح جامعه اسلامی منجر شود و برخی از آشوب‌ها را به وجود بیاورد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:
11:29 1397/07/18

رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی دارند

امام جمعه کرج ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن، گفت: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی دارند.

آیت‌الله حسینی همدانی:
09:29 1397/07/14

پذیرفتن قرارداد FATF امنیت اقتصادی و سیاسی ایران را به خطر می‌اندازد

امام‌جمعه کرج بابیان اینکه پذیرفتن لایحه استعماری F.A.T.F امنیت اقتصادی و سیاسی ایران را به خطر می‌اندازد، گفت: امروز کار دست مجلس است و اگر وکلای مجلس، وکیل مردم هستند، باید در راستای خواسته‌های موکلینشان قدم بردارند و حرکت کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی:
10:30 1397/06/26

هدف دشمن، ناکارآمد نشان دادن سبک زندگی اسلامی است

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: آداب و سبک زندگی اسلامی نمادهای جامعه اسلامی هستند که دشمن روی آن تمرکز کرده و سعی می‌کند با استفاده از فضای رسانه این فرهنگ را ناکارآمد نشان دهد تا فرهنگ و نمادهای خودش را جایگزین آن کند.

آیت‌الله حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه کرج:
17:46 1397/06/23

هدف تشیع انگلیسی، تغییر مسیر عزاداری ها و هیئت سکولار است

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج گفت: تشیع انگلیسی تلاش می‌کند مسیر عزاداری و نوحه‌ها را تغییر دهد؛ افراد را خنثی و بی‌تفاوت نسبت به مسائل اجتماعی و هیئت و هیئتی را سکولار کند تا تربیت‌شدگان این هیئات هدف از عزاداری را نفهمند.

یادداشت