استان ها / چهارمحال و بختیاری
مدیر حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری:
22:13 1397/07/22

رشد علمی و معنوی طلاب مهمترین دغدغه مسؤولان حوزه علمیه خواهران است

حجت الاسلام رحمانی با اشاره به اینکه رشد علمی و معنوی طلاب مهمترین دغدغه ما در حوزه علمیه خواهران است، گفت: در این راستا هر کار و کمکی نیاز باشد، انجام می دهیم که طلاب در محیطی آرام به تحصیل علوم دینی بپردازند.

با سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
14:49 1397/07/15

یادواره ۳۰۰ شهید عشایری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

یادواره ۳۰۰ شهید عشایری استان چهارمحال و بختیاری، پیش از ظهر امروز با حضور مسؤولان ارشد استان و با سخنرانی، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به میزبانی هتل لاله شهرکرد برگزار شد.

معاون ارزیابی و نظارت قرارگاه مرکزی خاتم ‌الانبیا:
23:29 1397/07/12

اعتماد به آمریکا اشتباهی بزرگ و غیرقابل جبران است

معاون ارزیابی و نظارت قرارگاه مرکزی خاتم ‌الانبیا(ص) با بیان اینکه اعتماد به آمریکا اشتباهی بزرگ و غیرقابل جبران است، گفت: آمریکا در این چهل سال به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند نبوده و این از خوی استکباری او نشأت می گیرد.

همزمان با سراسر کشور؛
12:59 1397/07/12

اجتماع بزرگ ۲۰ هزار نفری سپاهیان محمدرسول الله در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اجتماع بزرگ ۲۰ هزار نفری سپاهیان محمدرسول الله در چهارمحال و بختیاری، صبح امروز همزمان با سراسر کشور، با حضور اقشار مختلف مردم به میزبانی ورزشگاه شهدای دانش آموز شهرکرد برگزار شد.

تقیان خبر داد؛
07:05 1397/07/11

تهیه بانک اطلاعاتی اعضای هیأت امنای مدارس علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری

مدیر ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری از تکمیل بانک اطلاعاتی اعضای هیات امنای مدارس علمیه خواران این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۵ نفر به عنوان اعضای هیات امنای مدارس علمیه خواهران استان ساماندهی شده اند.

همزمان با سال تحصیلی جدید صورت گرفت؛
22:32 1397/07/10

آغاز فعالیت تحصیلی بیش از ۱۰۰ طلبه در مدرسه علمیه حضرت زهرا بروجن

مدیر مدرسه حضرت زهرا(س) بروجن با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۳ طلبه در این مدرسه در حال تحصیل علوم دینی هستند، گفت: تاکنون ۱۱۶ دانش آموخته توانسته اند از این مدرسه با مدرک سطح عمومی که معادل کارشناسی است، فارغ التحصیل شوند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری:
21:52 1397/07/10

حضور طلاب در فضای مجازی نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

اسکندری، افزایش کمی و کیفی حضور طلاب خواهر در فضای مجازی را از مهمترین ضرورت ها بیان کرد و گفت: حضور چشمگیر طلاب در فضای مجازی نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد داشت.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری خبر داد؛
21:49 1397/07/10

پذیرش بیش از ۱۸۰ طلبه در مدارس علمیه

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری گفت: در کل استان توانستیم ۱۸۳ طلبه خواهر را برای سال تحصیلی جدید جذب مدارس علمیه کنیم که نسبت به میانگین کشوری، این تعداد قابل قبول است.

مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری:
23:02 1397/07/09

نقش حوزه های علمیه در تأمین امنیت اجتماعی غیر قابل انکار است

مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری، نقش حوزه های علمیه در تأمین امنیت اجتماعی را غیرقابل انکار دانست و گفت: امروز دشمن جنگ اقتصادی را به جنگ تبلیغاتی تبدیل کرده است.

به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛
22:08 1397/07/08

اجلاسیه مدیران مدارس علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مدیر حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری به برگزاری اجلاسیه مدیران مدارس علمیه خواهران این استان اشاره کرد و گفت: این اجلاسیه یک روزه به میزبانی سالن اجتماعات مدیریت استان برگزار می شود.

در گفت و گوی تفصیلی با رسا مطرح شد؛
12:48 1397/07/08

آمریکا با خروج از برجام در حال منزوی شدن است

در شرایط کنونی دونالد ترامپ در حال بازگرداندن آمریکا به دوران انزواگرایی است البته در دوره جدید، آمریکا با خواست خود این سیاست را برنخواهد گزید؛ اقدامات اشتباه و دخالت‌های آمریکا در مسائل مختلف، او را به سمت منزوی شدن سوق خواهد داد که از جمله این اقدامات می‌توان به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد.

حجت الاسلام مختاری خبر داد؛
10:58 1397/07/08

نام نویسی متقاضیان ورود به حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهرکرد تا ۲۰ مهرماه

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهرکرد با بیان شرایط نام نویسی متقاضیان ورود به این حوزه در سال تحصیلی جدید گفت: ۲۰ مهرماه جاری آخرین فرصت نام نویسی در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شهرکرد است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
14:13 1397/07/07

دستاوردهای انقلاب ‌اسلامی باید از راه منطقی برای نسل جوان تبیین شود

لطفی با تأکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب ‌اسلامی باید از راه منطقی و باورپذیر برای نسل جوان تبیین شود، گفت: چهلمین سالگرد انقلاب صرفاً یک جشن نیست، بلکه یک وضعیت جنگی است که باید با هر امکاناتی که در توان داریم انقلاب اسلامی را معرفی و تبیین کنیم.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
13:11 1397/07/04

مسجد بهترین کانون اصلاح و تربیت جوانان است

حجت الاسلام والمسلمین نکونام، مسجد را بهترین کانون اصلاح و تربیت جوانان بیان کرد و گفت: باید به سمت مسجد تراز اسلامی حرکت کنیم که این مهم تنها با اقامه نماز جماعت در مساجد محقق نمی شود.

یادداشت