استان ها / خراسان شمالی
رییس تبلیغات اسلامی اسفراین:
14:36 1397/07/25

کاروان‌های پیاده بدون مجوز اقدام به اعزام زائر به حرم رضوی نکنند

رییس تبلیغات اسلامی اسفراین گفت: کاروان‌های پیاده بدون مجوز اقدام به اعزام افراد به حرم رضوی نکنند؛ زیرا مشکلات زیادی متوجه سرپرستان هیأت‌ها خواهد بود و اداره تبلیغات اسلامی هم هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال این‌گونه افراد ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
13:45 1397/07/25

تکیه بر توان و توانمندی داخلی رمز پیروزی بر مشکلات اقتصادی است

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی با تأکید بر تلاش بیشتر مسؤولان برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: تکیه به توان و توانمندی داخلی به ویژه جوانان انقلابی و ارزشی رمز پیروزی بر مشکلات فعلی است.

رییس تبلیغات اسلامی بجنورد:
22:13 1397/07/24

هیئات مذهبی نقش مهمی در خنثی‌سازی هجمه های فرهنگی دشمن دارند

رییس تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: تربیت نیروهای جوان و پرانرژی در زمینه‌های مداحی و ذاکری اهل بیت(ع) می‌تواند نقش مهمی در خنثی‌سازی توطئه‌های فرهنگی دشمنان و جذب جوانان به مساجد داشته باشد.

مسؤول فرهنگی سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی:
14:51 1397/07/24

هزینه تسلیم در برابر دشمن به‌مراتب بیشتر از مقاومت است

مسؤول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اینکه برخی چنین القا می‌کنند که اگر در مقابل دشمن تسلیم بشویم مشکلات ما برطرف می‌شود، گفت: این در حالی است که هزینه تسلیم به‌مراتب بیشتر از هزینه مقاومت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
22:25 1397/07/22

پاسخ‌گویی مناسب به شبهات مانع از فساد فکری در جامعه می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: شبهات و شهوات سبب فساد در جامعه می‌شود؛ ازاین‌رو باید پیشگیری از این شبهه‌ها و شهوات از رویکردهای اصلی روحانیان، نخبگان و مسؤولان فرهنگی باشد.

یادداشت