استان ها / سمنان
امام جمعه دامغان:
16:04 1397/07/27

راهپیمایی اربعین اثبات شکست دشمن در ایجاد دشمنی بین ملت های منطقه است

امام جمعه دامغان گفت: راهپیمایی اربعین نمایش وحدت و همدلی شیعیان در مسیری صحیح و نورانی با محوریت امام حسین(ع) است که ثابت می کند دشمن برای رسیدن به هدفش در ایجاد دشمنی بین ملت های منطقه ناکام مانده است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاجی صادقی:
13:37 1397/07/21

عظمت انقلاب در اعترافات آمریکایی‌ها نمایان است/ دشمنان از اقتدار سپاه عصبانی هستند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات آمریکایی‌ها به‌خوبی نمایان است و دشمنان از اقتدار ایران اسلامی و سپاه عصبانی هستند.

امام جمعه دامغان:
15:57 1397/07/20

نتیجه سال ها نوکری آل سعود برای آمریکا تحقیر جهانی بوده است

امام جمعه دامغان با توجه به تحقیر چندین باره سران خود فروخته عربستان سعودی ا زسوی ترامپ، گفت: عاید رژیم آل سعود از سالها نوکری آمریکا، دادن چندین تریلیون دلار باج و خرید سلاح تحقیر جهانی بوده است.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کرد؛
13:52 1397/07/18

تعمیق آموزه‌های دینی، اساس برنامه‌ سازمان تبلیغات اسلامی در اربعین

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی در تشریح برنامه‌های این نهاد در اربعین، گفت: نشر، ترویج و تعمیق آموزه‌های دینی اساس برنامه‌های سازمان تبلیغات است.

خطیب نماز جمعه دامغان مطرح کرد؛
15:48 1397/07/13

اختلاف افکنی بین ملت ایران و عراق راهکار دشمن برای کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین

امام جمعه موقت دامغان گفت: دشمن نمی تواند شکوه حماسه اربعین حسینی را تحمل کند و به همین دلیل اختلاف افکنی بین دو ملت و بدبین کردن عراقی ها و ایرانی ها نسبت به زائران یکدیگر را در دستور کار خود قرار داده تا از شکوه حضور زائران حسینی در راهپیمایی میلیونی اربعین سیدالشهدا(ع) بکاهد.

امام جمعه دامغان:
23:07 1397/07/03

یادگاران دفاع مقدس پیشگام صیانت و حفاظت از آرمان های انقلاب باشند

امام جمعه دامغان با بیان اینکه ملت ما دربرابر دشمن تا دندان مسلح ایستاد اما امروز عده ای از عربده کشی های توخالی دشمن ترسیده اند، گفت: یادگاران دفاع مقدس همچنان باید پیشگام صیانت و حفاظت از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب، شهدا و دفاع مقدس و الگوی صبر و رشادت و مقاومت برای دیگران باشند.

امام جمعه دامغان:
23:21 1397/06/23

حق محوری در مسیر اعتلای ارزش های انسانی پیام قیام حسینی برای همه تاریخ است

امام جمعه دامغان با بیان اینکه حق محوری در مسیر اعتلای ارزش های انسانی پیام قیام حسینی برای همه تاریخ است، گفت: سیدالشهدا(ع) با سلاح بصیرت در برابر کفر و شرک و جهالت قیام و نقشه راه اسلام ناب محمدی و اصول و مبانی شیعه را ترسیم کرد.

ارسالی از شهروند خبرنگار؛
22:00 1397/06/22

فیلم | اقامه نماز میت آیت الله اشرفی شاهرودی توسط برادرش

مرحوم آیت‌الله شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی عضو شورای عالی حوزه علمیه استان سمنان، صاحب کرسی درس خارج فقه و از علمای سرشناس کشور در فقه و کلام، بامداد چهارشنبه درسن ۸۵ سالگی و بر اثر عارضه قلبی دارفانی را وداع گفت.

یادداشت