استان ها / سیستان و بلوچستان
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
12:41 1397/07/18

دشمن برای پایان انقلاب روز شمار گذاشته بود/ انقلاب اسلامی به حکومت شاهان و استبداد پایان داد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان برای پایان یافتن انقلاب روز شمار گذاشته بودند اما امروز نیز در کمال اقتدار و صلابت ۴۰ سالگی انقلاب را پیش رو داریم.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه:
13:30 1397/07/12

بسیج مردمی در حفظ انقلاب اسلامی نقش تعیین کننده داشته است

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بسیج مردمی در حفظ انقلاب اسلامی همیشه نقشی تعیین کننده داشته است، گفت: استواری پایه‌های دینی اعتقادی و مذهبی همواره در مبارزات بسیجیان مشهود بوده است.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:
13:05 1397/06/07

کالای احتکار شده مکشوفه باید به سرعت در بازار عرضه شود

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: زمانی که کالایی چه به صورت احتکار شده و یا به صورت قانونی در انبارها کشف و گزارش شد باید به سرعت برای ثبات اقتصادی و تعدیل قیمت ها در بازار مصرف عرضه تا از بروز هرگونه مشکل پیشگیری شود.

آیت الله سلیمانی مطرح کرد؛
12:06 1397/05/21

چرایی پیشنهاد مذاکره با ایران از سوی آمریکا

امام جمعه زاهدان گفت: امریکا بعد از خروج از برجام، به‌عنوان یک مجرم در دنیا شناخته شد، چون نشان داد که به معاهدات بین‌المللی پایبند نیست؛ امروز به دنبال آن است که چهره خود را اصلاح کند و بنابراین پیشنهاد مذاکره داد تا بگوید ما اهل مذاکره هستیم.

امام جمعه موقت زاهدان:
14:40 1397/05/19

مدیران کارآمد در پست‌های کلیدی قرار گیرند/ رسانه‌ها مشکلات مردم را مطالبه کنند

امام جمعه موقت زاهدان گفت: باید بدون نگاه‌های سیاسی، شایسته سالاری را ملاک انتخاب مدیران قرار داده و مدیران کارآمد را در پست‌های کلیدی قرار دهیم تا با تدبیر و تفکر بتواند بر وظایف خویش نسبت به مردم فائق آید.

سردار شریف:
10:26 1397/05/18

هر تهدید نظامی علیه ایران با سخت‌ترین پاسخ مواجه می‌شود

سخنگو و مسئول روابط‌عمومی کل سپاه با تاکید براینکه امروز دشمنان ما به خوبی می‌دانند هرگونه تهدید نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران با سخت‌ترین پاسخ مواجه می‌شود، گفت: به فضل الهی با وجود همه تلاش‌های استکبار جهانی اسرائیل رفتنی است.

امام جمعه اهل سنت زاهدان مطرح کرد؛
12:40 1397/05/09

حج؛ نماد اطاعت و تسلیم محض پروردگار بودن

امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: حج نماد اطاعت و تسلیم محض پروردگار بودن است؛ احکام و مناسک حج بیانگر این است که انسان باید با تمام وجود و در هر حال، چه علت و فلسفۀ آن‌ها را می‌فهمد و چه نمی‌فهمد، از دستورات خداوند فرمانبرداری کند.

آیت‌الله سلیمانی:
18:47 1397/03/30

فعالیت‌های هسته‌ای از عوامل تقویت نظام اسلامی است

امام جمعه زاهدان دیدگاه مهم و تعیین‌کننده رهبر انقلاب در بین فقها و حکمرانان جهان نسبت به مسأله انرژی اتمی را بی‌نظیر و تعیین‌کننده دانست و گفت: تنها راه تقویت نظام اسلامی راه‌اندازی فوری مقدمات فعالیت های هسته‌ای بر اساس دستور رهبری است.

یادداشت