استان ها / کرمان
امام جمعه اندوهجرد:
22:34 1397/07/23

دست پلید آمریکا در تمام ظلم های جهان وجود دارد

حجت الاسلام آقامولایی با بیان این که در تمام ظلم های جهان چهره پلید آمریکا وجود دارد، گفت: حمله وحشیانه رژیم شاه به مسجد جامع شهر کرمان درسال ۵۲ با برنامه ریزی های دشمنانی همچون آمریکا بوده که سبب کشته و زخمی شدن مردم کرمان شد.

امام جمعه کرمان:
14:19 1397/07/21

هیچ مدرسه علمیه‌ای از ۳ قرن پیش در کرمان ساخته نشده است

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه بسیاری از موقوفات کرمان حیف شدند که در احیای موقوفات استان نیازمند کمک سازمان بازرسی هستیم، گفت: در شهر کرمان حدود سه قرن است مدرسه علمیه ساخته نشده است که جای توجه دارد.

دبیر مجموعه فرهنگی روضه‌العباس:
22:33 1397/07/17

ویژه برنامه های زیر خیمه خورشید در کرمان برگزار می شود

دبیر مجموعه فرهنگی روضه‌العباس(ع) با اشاره به این که با فرا رسیدن دهه اول صفر، برنامه های فرهنگی در شهر کرمان رونق بیشتری می گیرند، گفت: برنامه زیر خیمه خورشید همچون سال های قبل از کرمان برگزار می شود که هدف از آن رساندن فرهنگ عاشورا به مردم است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان مطرح کرد؛
13:53 1397/07/17

نیازهای دانش آموزان شناسایی شود/ لزوم تقویت امر تبلیغ در مدارس

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: یکی از نیازهای ضروری ایجاد گروه‎های پژوهشی و شناسایی نیازهای دانش آموزان و اطلاع رسانی به طلاب و ائمه جماعات در جهت تقویت امر تبلیغ در مدارس است.

استاد حوزه علمیه:
11:15 1397/07/17

نگاه به خارج جلوی پیشرفت کشور را می گیرد

حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با بیان این که نگاه به خارج، جلوی پیشرفت کشور را می گیرد، گفت: مسؤولان باید به توانایی های جوانان با تجربه و انقلابی اعتماد کنند و بدانند که تنها راه نجات از مشکلات تکیه به توان داخلی است.

معاون امور طلاب حوزه علمیه کرمان مطرح کرد؛
13:48 1397/07/15

ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی اساتید حوزه

حجت الاسلام زمزم زاده یکی از دلایل تضعیف رابطه استاد و شاگرد در حوزه را مشکلات مالی دانست و با بیان این که خیلی از اوقات اساتید به شؤون دیگر روحانیت نیز مشغول هستند بر ضرورت رسیدگی بهتر به وضعیت معیشتی اساتید تأکید کرد.

استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد؛
12:44 1397/07/15

لزوم بازخوانی و بازآفرینی حوزه نسبت به اهداف انقلابی و راهبردی اسلام

حجت الاسلام رنجبر با اشاره به الزامات موفقیت حوزه در عرصه های مختلف به ویژه عرصه جنگ نرم بر لزوم بازخوانی و بازآفرینی حوزه نسبت به اهداف انقلابی و راهبردی اسلام تأکید کرد.

معاون امور طلاب استان کرمان:
10:59 1397/07/15

مسؤولان به نیروهای جوان اعتماد کنند

حجت الاسلام زمزم زاده با بیان این که بعضی از مسؤولان به توانایی های داخلی و نیروهای جوان اعتماد ندارند، گفت: مسؤولان بدانند زمانی می توانند کشور را از جهت اقتصادی به ثبات برسانند که به جوانان انقلابی و با تجربه، فرصت کار بدهند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
11:39 1397/07/14

FATF ابزار سیاسی علیه کشور است/ هيچ تضميني براي انجام تعهدات براي ايران وجود ندارد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جنس «FATF» ابزار سیاسی علیه جمهوری اسلامی است و اصلا آن را به صلاح کشور نمی‌دانیم و تا الان به این نتیجه رسیدیم که آنچه به عنوان شرط و ضمانت‌ها بگیریم، قابلیت اجرایی ندارد.

یادداشت