استان ها / مازندران
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
22:35 1397/07/26

انسان های ذلیل در برابر طاغوت سر تسلیم فرود می آورند

حجت الاسلام لائینی با بیان این که انسان های ذلیل در برابر طاغوت سر تسلیم فرود می آورند و اطلاعت می کنند، گفت: اما در دین الهی انسان ها تنها خداوند متعال را می پرستند و در برابر عظمت او سر خم می کنند.

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:
22:27 1397/07/26

حفظ و تقویت کارآمدی نظام رسالت امروز حوزه های علمیه است

حجت الاسلام غفاری با تأکید بر این که هدف اصلی همه مراکز و پایگاه های مهم دینی و فرهنگی کشور باید حفظ اسلام و انقلاب باشد، گفت: ظرفیت های بسیاری در این مراکز مهم وجود دارد که باید شناسایی و در جهت تقویت کارآمدی نظام اسلامی بهره گرفته شود.

مسؤول مدرسه علمیه مصطفی خان ساری:
19:47 1397/07/26

روزمرگی و بی هدفی آسیبی جدی برای طلاب است

مسؤول مدرسه علمیه مصطفی خان ساری با تأکید بر این که روزمرگی و بی هدفی یک آسیب جدی برای طلاب است، گفت: کسی که وارد حوزه می شود باید همه توان خود را برای فراگیری علم دین به کار گیرد و از امور حاشیه ای که به تحصیل و تهذیب او آسیب می زند به شدت پرهیز کند.

مدیر مدرسه علمیه امام علی ساری:
22:17 1397/07/25

رسالت امروز حوزه پرورش طلاب نخبه و مهذب است

مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری با بیان این که جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به طلاب مهذب و انقلابی نیازمند است، گفت: طلبه با اخلاق و نخبه بیشتر مورد توجه جامعه قرار خواهد گرفت و بهتر می تواند در راهی که در آن قدم نهاده به موفقیت دست پیدا کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران تأکید کرد؛
23:20 1397/07/24

ضرورت بهره گیری روحانیت از ابزارهای نوین تبلیغی

حجت الاسلام شکریان با اشاره به این که تبلیغ دین در شرایط امروز جامعه نیازمند ابزار مناسب و کارآمد است، گفت: مبلغان دینی باید در کنار بهره گیری مناسب از شیوه های سنتی تبلیغ دین که بسیار نیز اثرگذار است از امکانات و ابزار کارآمد روز نیز در جهت تحقق اهداف تبلیغی بهره گیرند.

آیت الله طبرسی:
13:08 1397/07/23

پیاده روی اربعین پیام روشنی برای دشمنان و بدخواهان اسلام ناب دارد

آیت الله طبرسی با اشاره به این که پیاده روی میلیونی اربعین حسینی حاوی پیام روشنی برای دشمنان و بدخواهان اسلام ناب است، گفت: موج عظیمی که به واسطه پیاده روی اربعین حسینی ایجاد می شود کاخ های سست سلطه گران عالم را می لرزاند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
12:03 1397/07/23

روحانیت اثرگذار و مطمئن ترین پشتیبان انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام شکریان با بیان این که روحانیت اثرگذار و مطمئن ترین پشتیبان انقلاب اسلامی در عرصه ها و صحنه های مختلف بوده است، گفت: روحانیت همواره با بصیرت دهی و آگاهی بخشی خود به دفاع از انقلاب و آرمان های اصیل آن پرداخته است.

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:
22:55 1397/07/22

حوزه منبع عظیم فقهی برای تأمین نیازهای روز جامعه است

حجت الاسلام غفاری با بیان این که حوزه علمیه با تکیه بر منبع عظیم دینی و فقهی ظرفیت بالایی برای تأمین نیازهای روز جامعه است، گفت: باید ورود حوزه به مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه بیشتر شود.

معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
13:40 1397/07/22

پاسداری از اسلام، قرآن و معارف اهل بیت رسالت امروز حوزه است

معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که حوزه و روحانیت همواره منادیان و مروجان فرهنگ و هویت دینی جامعه اسلامی بودند، گفت: حفظ و پاسداری از اسلام ناب، قرآن و معارف اهل بیت(ع) همواره جزء رسالت های مهم حوزه های علمیه بوده است.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
12:01 1397/07/22

معاهده های بین المللی روزنه ای برای نفوذ و سلطه نظام استکبار است

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که این خواب غربی ها که در پوشش برخی کنوانسیون ها می توانند در کشورمان نفوذ کنند هیچ گاه تعبیر نخواهد شد، گفت: رهبری و ملت با بصیرت ایران اسلامی هوشیار و بیدار هستند و هیچ گاه اجازه نفوذ به کشور را نخواهند داد.

یادداشت