استان ها / هرمزگان
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
20:19 1397/07/04

فعالیت پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی ملموس و اثربخش باشد

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه رونق فعالیت‌های فرهنگی نیازمند کاهش فاصله‌ بین دستگاه‌های فرهنگی است، گفت: اثربخشی فعالیت‌های پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی محلات آسیب‌پذیر، باید برای مردم ملموس باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد؛
14:15 1397/06/19

ضرورت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان بر مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیأت های مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) از حضور عالمان دینی و مداحان بهره ببرند.

مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی:
12:52 1397/06/19

هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر این‌که هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد، گفت: هر هیات مذهبی در گام نخست باید دو مولفه اعم از معرفت و خدمت را در درون مخاطبان خود تقویت کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان:
23:21 1397/06/18

محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی مردم جهت رشد فضائل اخلاقی و نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر است.

رییس ستاد اقامه نماز هرمزگان:
13:07 1397/06/14

فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد

رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با تاکید بر تلاش دبیران اقامه نماز بر ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان دستگاه های اجرایی به عنوان بدنه نظام، گفت: فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:
13:05 1397/06/14

متولیان امر نماز بهترین الگو برای ترویج این فریضه الهی باشند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر تقویت امر نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: متولیان امر نماز باید در راستای ترویج نماز، خود بهترین الگو برای دیگران باشند.

در دهه امامت و ولایت؛
13:19 1397/06/05

گارگاه ولایت شناسی در شهرستان سیریک برگزار شد

به مناسبت دهه امامت و ولایت گارگاه ولایت شناسی با حضور سرپرست فرمانداری سیریک و مدیران دستگاه های اجرایی با هدف شناسایی جایگاه ولی فقیه در زمان عصر غیبت، بررسی حکومت های اسلامی از صدر اسلام تا کنون و نقش ولایت در اداره نظام اسلامی برگزار شد.

در هفته دولت انجام می شود؛
21:32 1397/06/01

افتتاح ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت تعداد ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که از این رقم ۲۱۳ میلیارد تومان بخش دولتی، ۱۰۵ میلیارد تومان منابع انسانی و مابقی هزینه توسط بخش خصوصی تامین شده است.