ویژه نامه
10:30 1397/07/24

گزارش | رویکرد جهادی انقلابی "کمیته امداد" نیاز امروز جامعه

با توجه به پاسخگو نبودن اعتبارات دولتی نسبت به نیازهای مردمی در وضعیت کنونی، کمیته امداد امام خمینی با عزم جهادی و تلاشی انقلابی، گام‌های مؤثری را در جهت رفع دغدغه تأمین معیشت مددجویان تحت حمایت برداشته است.

حجت الاسلام وافی مطرح کرد؛
18:02 1397/07/20

ضرورت پرهیز نیروهای انقلابی و مردم از نگاه مأیوسانه در مسیر جنگ اقتصادی

مسئول مجموعه‌های تربیت محور بنیاد خاتم‌ گفت: امروز جنگ به تمام معنای آن در جریان است و فقط نوع جبهه جنگ تغییر کرده است، باید از نگاه‌های ناامیدانه و مأیوسانه در این مسیر خودداری کرد و تمام نگاه‌های انفعالی را از بین برد.

یکتا:
17:55 1397/07/20

بچه‌های جهادی و انقلابی از روح جهانی اندیشی برخوردار شوند

یکتا با بیان این‌که شبکه کالای ایرانی را می‌توان با هم‌اندیشی به ثمر رساند، گفت: بچه‌های جهادی و انقلابی بایستی از روح جهانی اندیشی برخوردار شوند، با جمع شدن بچه‌ها کنار هم، سامانه درستی شکل می‌گیرد که کار‌های اقتصادی گسترده‌ای در آینده انجام شود.

عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی:
23:05 1397/07/19

دشمن با نفوذ اقتصادی تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد

ابدالی گفت: دشمن سه ابزار کلیدی تحریم، نفوذ اقتصادی و عملیات روانی دارد که هرسه را به صورت همزمان به کار می‌برد، اما اگر ابزار نفوذ و عملیات روانی نباشد، به هیچ وجه تحریم‌ها اثربخش نخواهد بود، بلکه این نفوذ اقتصادی است که تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد.

تحلیلگر مسائل اقتصادی مطرح کرد؛
22:57 1397/07/19

استفاده ابزاری مافیای اقتصادی از نقدینگی در جهت اهداف خاص

تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان این‌که از نقدینگی برای اهداف خاصی استفاده ابزاری می‌شود، گفت: میزان بالای نقدینگی در جامعه نشان دهنده مافیایی در کشور است که تصمیم می‌گیرد در زمان‌های مختلف بازار سکه، ارز و خودرو را بالا ببرد و به بخش خاصی از بازار ضربه بزند.

تحلیلگر مسائل فرهنگی و سیاسی:
22:41 1397/07/19

هدف دشمن تبدیل الگوی اعتراضات خیابانی به اعتصابات صنفی و قشری است

سردار نوحی گفت: بنای دشمنان بر این است که در سال ۹۷، الگوی اعتراضات خیابانی به اعتصابات صنفی و قشری تبدیل شود، چراکه به زعم دشمن، نظام اسلامی توانایی و علم مقابله با اعتراضات و آشوب‌های خیابانی را دارد، اما علم و توانایی مقابله با اعتصابات را ندارد.

معاون پژوهشی بنیاد سیاست پژوهی تمدن اسلامی:
22:11 1397/07/19

با تولید ادبیات مبتکرانه، کارآمدی‌های نظام اسلامی تبیین شود

معاف گفت: در دفاع از انقلاب اسلامی بایستی از حرف‌های کلیشه‌ای و تکراری پرهیز کرده و این امر مهم نباید محدود به دهه فجر شود، بلکه به صورت مداوم با جریان سازی و با تولید ادبیات فاخر و استفاده از سخنان جدید و جوان پسند، کارآمدی‌های نظام اسلامی برای جامعه تبیین شود.

کارشناس مباحث تربیتی مطرح کرد؛
09:30 1397/07/15

پرخاشگری کودکان از عوارض اعتیاد به فضای مجازی

حجت الاسلام والمسلمین تراشیون گفت: فرزندانی که زیاد از فضای مجازی استفاده می‌کنند، دچار پرخاشگری می‌شوند، صرف استفاده کردن از کامپیوتر، هرچند از برنامه‌های خوب آن استفاده شود، سبب پرخاشگری کودکان می‌شود.

مداح اهل‌بیت:
17:06 1397/07/13

هنر یکی از مؤثرترین و بهترین ابزارهای نشر فرهنگ دینی است

مطیعی با بیان این‌که ابزار هنر یکی از مؤثرترین ابزارهای نشر فرهنگ دینی است، گفت: با توجه به نقش جلسات مذهبی و ظرفیت آن در توسعه فرهنگ دینی در ابعاد جهانی، بایستی با استفاده از فضای رسانه‌ای، جلسات مذهبی ایران را در سراسر جهان منتشر کرد.

یادداشت

گفتگو

گزارش